Sprzątanie

Dział serwisu "PATRON PLUS" specjalizuje się w kompleksowym sprzątaniu obiektów administracyjnych, biurowych, hal produkcyjnych, magazynów, garaży oraz mieszkań. Zajmujemy się również sprzątaniem pobudowlanym i poremontowym.

Zapewniamy wysoką jakość usług przy zastosowaniu skutecznych i efektywnych środków utrzymania czystości oraz profesjonalnych urządzeń renomowanych producentów.

Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowany personel na warunkach stałej umowy o pracę. Naszych pracowników cechuje solidność, profesjonalizm i uczciwość w podejściu do wykonywanych obowiązków. Nad jakością wykonywanych prac czuwają bezpośrednio brygadziści oraz Szefowa Serwisu Sprzątającego.

Sprzątanie obejmuje wszystkie rodzaje prac, w których wchodzi:

Szanowny Kliencie, zajmujemy się również dezynfekcją, utrzymaniem w należytej czystości obiektów o wysokim stopniu ryzyka zakażeń. Obiekty narażone na działanie wirusów. Są to obiekty takie jak np szpitale, ośrodki zdrowia, a priorytetem jest utrzymanie sal operacyjnych. Tu trzeba przyznać otrzymaliśmy bardzo wysokie noty z strony Sanepidu. Nie tylko zawdzięczamy tak wysokie notowanie specjalistycznym środkom ale wspaniałej załodze oraz odpowiedniemu nadzorowi z strony kierownictwa.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Kontakt

Siedziba firmy:

61-502 Poznań
ul. Filarecka 6a

tel./fax +48 (61) 835 12 06
kom. +48 669 889 940
anettawojska.patron@wp.pl