Konwojowanie

Stosowane przez nas metody i środki pozostaną zgodne z Rozporządzeniem MSW i A, z dnia 14.10.1998 (Dz. U. Nr 129, poz.858)

Agencja "PATRON PLUS" realizuje konwoje wartości pieniężnych na zlecenie banków, obiektów handlowych, firm oraz zakładów przemysłowych zarówno na terenie miast, jak i na całym obszarze krajów Unii. Firma nasza wykonuje usługi tak w zakresie konwojowania (na trasie firma- bank), jak również w zakresie tzw. Inkasa utargów - pobieraniu gotówki z szeregu punktów, transporcie i wypłacie gotówki do banku.

Transportowane przez nas wartości pieniężne są ubezpieczone przed rabunkiem i kradzieżą.
Grupę konwojową stanowią doświadczeni licencjonowani pracownicy wyposażeni w środki odpowiednio dostosowane do wartości konwoju.

Preferujemy transport gotówki w tzw. "bezpiecznych kopertach". Zaletą ich jest szybkie i pewne zamknięcie, uniemożliwiające zarówno wgląd jak i dostęp do przewożonych wartości pieniężnych bez naruszenia opakowania. Próby otwarcia koperty pozostawiają zawsze ślady.
Stosując bezpiecznie koperty ułatwia się znacznie proces pakowania i transportu poprzez wyeliminowanie lakowania, plombowanie, czy sznurowania. Ponadto odbiór gotówki w bezpiecznych kopertach odbywa się bez przeliczenia przewoźnych wartości.

Konwojujemy również pojazdy, osoby, towary na terenie całej Europy.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Kontakt

Siedziba firmy:

61-502 Poznań
ul. Filarecka 6a

tel./fax +48 (61) 835 12 06
kom. +48 669 889 940
anettawojska.patron@wp.pl